Ziyaretçi Defteri

Sitemizle ilgili yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz

(Not:Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayınlanacaktır)

50 Responses to “Ziyaretçi Defteri”

 1. mustafa aras Says:

  Sayın Hocam
  2002 yılında iş kazası geçirdim belimden aşağısı felç oldu iki baston yardımı ile yürüyebilmekteyim kazadan sonra sağ ayağımı az oynatabiliyordum sol ayağımda hiç his yoktu 7 ay 70 yıl fizik tedavi merkezinde kaldım sol ayağıma da daha sonra his geldi ayaklarımı istediğim gibi hareket yaptırabiliyorum fakat dengem yok ayağa kalkınca düşüyorum benim sıkıntım sol ayağımda ağrı var İstanbulda gitmediğim doktor kalmadı en son Prf.Dr. Serdar Erdinenin ofisine gittim bana pil takmayı teklif etti ağrıyı kesmek için durum ne olur dedim yüzde elli elli dedi kabul etmedim hoca benim hemşerim size gelerek siniri yaktırmak istiyorum bana yardımcı olursanız beklemekteyim .

 2. Hayri Özbek Says:

  Merhaba Sayın ARAS,
  Öncelikle ciddi bir sorununuz olduğu kesindir. Bu türden ağrılar gerçekten de hem hasta hem de doktoru için zor bir durumdur. Prof.Dr. Serdar Erdine tarafından size önerilen tedavi doğrudur. Bu arada lütfen ne tür ilaçlar kullandığınızı da bana yazınız. Ayrıca ağrınızı tam olarak tanımlarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. Ancak o zaman buraya gelmenizi önerebilirim. Bana hafta içi 322 338 67 42 (bölüm sekreterliği) numarasından ulaşabilirsiniz.
  Sağlıklı günler dilerim.

 3. mustafa aras Says:

  Sayın Hocam
  Bana göstermiş bulunduğunuz ilgi için içtenlikle teşekkür ederim.
  Havaların biraz düzelmesini bekliyorum sizi ziyaret edeceğim
  iyi çalışmalar dilerim.

 4. Hayri Özbek Says:

  Merhaba,

  Acil şifa dilerim. uygun olduğunuzda da beklerim. İyi günler dilerim.

 5. Yurtdışı Eğitim Says:

  Bir eğitimci olarak sitenizi çok beğendim hocam. Bence tüm doktorlarımız bu web ortamına inerek, şeffaf bir iletişim örneği göstermeli, sizin gibi. Ayrıca buradan hasta sorularını da cevaplamanız ve buna zaman ayırmanız da ayrıca takdire şayan. Saygı ve Sevgiler.

 6. Hayri Özbek Says:

  Çok teşekkür ederim. Olabildiğince sade ve kullanılışlı olsun istedim. İyi çalışmalar dilerim.

 7. ömer can Says:

  slm hocam..beni tanıdınızmı bilmem ama kendimi size tanıtmam gerekiyor.ben 2 defa sizler tarafından iğne ile ameliyat olmuştum..yani 2 ay arayla 2 operasyon geçirdim..daha sonra işime devam ettim ama işyerim beni sen kısa sürede 2 ameliyat geçirdin diye işe elverişsiz olbilirsin diye iş feshimi verdiler..şu an çok şükür iyıyım..hatırlarsanız GROSERİDE çalişyrdm.kasap olrak..şuan carrefour EXPRESS K.EVREN şubesindeyim..size burdada et konusunda yardımcı olmaktan gurur duyarım.saygılarımla..tlf.05336436857

 8. Hayri Özbek Says:

  Çok sevindim. Groseride sordum seni ama bilmiyoruz dediler. Mutlaka görüşürüz Ömer kardeşim.

 9. FİLİZ BAHÇECİ Says:

  Merhaba Hocam,

  İlkönce 03.12.2010’da tregeminal nevralji hastalığım için uygulamış olduğunuz RF yöntemi için size milyonlarca kere teşekkür ediyorum.Ertesi gün sanki yeniden doğmuş gibi oldum.Bu hastalığı çekmeyenler bilemez.Dış görünüşte hiçbirşey yokmuş gibidir.Ama ağrı atakları insanı perişan eder.Hastalık öykümü kısaca anlatmak istiyorum:
  Ben 2009 yılının başından beri bu hastalığı çekiyorum.Her hasta gibi tregeminal nevralji tanısı konulmadan önce dişimde problem var sandım.Dişlerimde bir elektriklenme oluyordu.Hemen diş hekimim olan Turgay Yeniuğurel’e gittim.Dişlerime baktı ve dişle ilgili herhangi problemim olmadığını söyledi.Nöroloğa gitmemi önerdi.Ben ısrarla dişlerimde olduğunu söylüyordum.”Bir de nöroloğa gittim birşey yokmuş diye de “yalan söyledim.İlkönce dolgumu çıkarttı.Bir hafta sonra gelmemi söyledi.Bir hafta sonra gittim ağrılarımda değişiklik yoktu.Protezlerimi çıkarttı tekrar bir hafta sonra gelmemi söyledi.Yine değişen bir şey yoktu.Bana acil olarak hemen nöroloğa gitmemi söyledi.En sonunda gittim.Tanı Tregeminal nevraljiydi.İlk defa duyduğum bir hastalıktı.İlk önce az dozda trileptal başladı.Artarak gitti.Tek başına yeterli olmayınca Neurontin eklendi.Günde 2400 mg Neurontin,1800mg Trileptal.Atak dönemlerinde leblebi gibi ilaç almaya başlamıştım.Çalışan bir bayanım.İşlerim yoğun bir tempoda.Bir yanda ağrılar bir yanda işler arasında bocalayıp duruyordum.Yaşam çekilmez bir hal almıştı.İlaçlar zaten vücudumu olumsuz etkiliyordu.Bir yanda uyuşukluk veriyor,unutkanlık yapıyor,depresif ruh haline sokuyordu.Yüzümü yıkayamaz,dişlerimi fırçalayamaz olmuştum.Sağlıklı beslenemiyordum.Zaten lokmaları çiğnemeden yutuyordum.Çok zaman sofradan ağlayarak kalktığımı bilirim.Kafama takmamaya çalışıyordum.Kendime işe verip ağrımı unutmaya çalışıyordum.Mümkün mü!O kendini hep hissettiriyordu.Mükelleflerim telefonda bilgi soruyorlardı.Bir an önce konuşmaları bitse de ağrım geçse dediğim anlar çok oluyordu.Ağrılar ilk başlangıçta çok değildi.Ama zaman geçtikçe atakların şiddeti bile değişti.Hele bundan 1 ay önce atak bir başladı ki ,adımımı atamadım,ağzım açık inlemeye yakın bir ses çıkarıyordum.Dilimi kıpırdatamıyordum bile.Eşim beni kucakladığı gibi yatağa zor yatırdı.Bu arada yatınca ağrım kalmıyordu.Problem uyanmakla başlıyor ve yatana kadar devam ediyordu.Tekrar acil olarak nöroloğuma gittik.Trileptal yerine Tegretol CR 400’e geçti.Çoğu zaman ölmek istiyorum diye haykırdığım çok olmuştur.O kadar zor hastalıklar geçirmiştim ama bu hastalık çok çok ızdıraplıydı.Ben ki kanseri yenmiş biri olarak bu ağrıyla yaşayamıyordum.Sonradan ÇÜ Algoloji bölümünü duyduk.Hemen Hayri Özbek’in yanına gittik.Ben gittim ama ağrıdan konuşamıyordum.O gün ağrım pik yapmıştı ve sürekli ağlıyordum.Eşim benim tercümanlığımı yapıyordu.Hayri beyi dinledim.Hocam güzel bir şekilde izah etti.Operasyon için gün aldık.Ve operasyonu 03.12.2010 tarihinde gerçekleştirdi.Söylenilen gibi çok korkunç operasyon değildi.Ağrıları düşündükçe o operasyon basit geliyor.Operasyonda biraz gerildim bu konuda Hayri Bey’den özür diliyorum.Ertesi gün kalktığımda ağrım yoktu.Nerdeyse 1,5 yıldır kahvaltı edemiyordum.Kahvaltımı yaptım,alışverişe çıktım.Yüzümde öyle denilen gibi keçeleşmede yok.Kimseyi dinlemeden algoloji doktorunuzu dinleyiniz.Öyle başka şehire gitmeye de gerek yok.ÇÜ Algoloji Bölümünde herşey çok güzel yapılıyor.
  Ey Özgürlük.Ve artık Yaşamımı Hayri Özbek öncesi ve Hayri Özbek sonrası diye nitelendiriyorum.
  VE BEN ARTIK YAŞIYORUM.VE YAŞAMAKTAN ÇOK KEYİF ALIYORUM.ELLERİNE SAĞLIK HOCAM.KEŞKE SANA BAŞLANGIÇTA GELSEYMİŞİM.ŞİMDİ HER TANIDIĞIM TREGEMİNAL NEVRALJİ HASTASINA ÖNERECEĞİM.Ayrıca diş hekimim Turgay Yeniuğurel’e de beni erken uyardığı için ona da teşekkür ediyorum.
  HER AĞRI GEÇER YETER Kİ DOĞRU YÖNTEM UYGULANSIN.O YÖNTEM DE ALGOLOJİ BÖLÜMÜNDEN GEÇİYOR.

 10. Hayri Özbek Says:

  Merhaba Filiz hanım,
  Benim ve Algoloji kliniğimiz için yaptığınız değerlendirme tek kelime ile beni gururlandırdı. Yaklaşık 28 yıllık meslek yaşamımda hasta memnuniyeti benim için en önemli kriter oldu. Bu anlamda uyguladığımız tedaviden yarar görmeniz benim bir kez daha çok mutlu olmama ve özgüvenimin artmasına neden oldu.
  Paul Eluard’ ın dediği gibi ben de ‘Ey özgürlük’ derim. Sizi ve eşinizi tanıdığıma çok sevindim.
  Dostlukla ve sağlıkla kalın.
  Hayri.

 11. mustafa aras Says:

  Sayın Hocam
  Size şubat ayında yazı yazmış ve gerekli cevabı almıştım bu yazımdan sonra İstanbulda bir kaç hocaya da gittim ne yazık ki netice 0 son bir tahlil daha yaptırmak istedim bu gün yaptıracağım (Sinir kökü ve pleksus baskısı,intervertebral disk bozukluklarında ) koldan iğne yapılarak bir tomografı çektireceğim size gelmeden tahlileri yaptırmak istedim kazayı 2002 yılında geçirdim zaman içersinde değişik işlemler yaptırdım fakat istenilen tahlilerin yeni olmasını istemekteyim her gün neurontın 800 mg hapı 8 saatte bir aldığım halde bir netice alamadım bacağımdaki ağrı devam ediyor yazın kastamonu abanadaki evimize gittiğimde kastamonuda bir doktora gittim bana LYRICA tavsiyesinde bulundu fakat kastamonuda eğitim hastanesi olmadığı için bir kutu aldım fakat benim bacağımdaki ağrıya bir care olmadı son care sizsiniz ve ağrı yapan siniri 42 derecede öldürmek istiyorum Hocam bazı doktorlar o sinir öldürülünce nasıl yürüyeceksin şimdi iki baston ile yürüyorsun o zaman ne olacak diye korku veriyorlar ne dersiniz bu korku gerçek olur mu size gelmeden İstanbulu bildiğim için orada sıkıntı çekmemek için yaptırmam gereken tahlilleri burada yaptırıp Adanaya gelmek istemekteyim sizin istemiş bulunduğunuz tahlil var ise bana bildirseniz burada yaptırayım.
  Sayın Hocam
  Sizi aradığım zaman Doçent olarak hastalarınıza hizmet vermekte idiniz bilim dalınızda son nokta olan Prf.ünvanına ulaşmış bulunmaktasınız yeni göreviniz hayırlı olmasını temenli ederken saygılarımı sunarım.

 12. Hayri Özbek Says:

  Günaydın Mustafa bey,

  Evet sizi hatırladım. Arada epey bir zaman geçti. Bana son bir bel (lomber bölge) MR’ ınızı da görmek gerekir. Tabii ne kadar çare olacağız, onu şimdiden çok kesin ifade etmemek gerekir. Umarım tedavi karşılıklı beklentilerimizi karşılar.
  Görüşmek üzere.

 13. mustafa aras Says:

  Saygı Değer Hocam
  Sizin gibi değerli hocalara bu ülkenin çok ihtiyacı var size ulaşan tüm kişilere cevap vermeniz gerçekten taktir edilecek bir konu ALLAH’ımız size hastalarınıza hizmet verebilmek için her türlü imkanı versin.
  Hocam
  Sinir kökü ve pleksus baskısı,intervertebral disk bozukluklarında doktor istedi cuma günü göstereceğim sizin istemiş bulunduğunuz (lomber bölge)MR’çektiririm görüşmek üzere iyi günler diler saygılarımı sunarım.

 14. Hayri Özbek Says:

  Merhabalar, o halde haberleşiriz.

 15. feyza kırmızıdere Says:

  Saygıdeğer Hocam,

  benim babam yaklaşık 20 yıldır trigeminal nevralji hastalığını çekmekte. bundan birkaç sene önce artık ilaçların bir etki göstermemesi sebebiyle sinirleri yakma işlemi yapıldı. doktorumuz bu işlemden sonra bu ağrıların tekrar yenileyebileceğini söylemişti ve ne yazıkki dediği oldu. bir ay önce tekrardan ataklar başladı. önceleri günde bir defa oluyordu zaman geçtikçe atakların sıklığı ve şiddeti arttı. bugün artık dayanamadı ve sakinleştirici iğne yapıldı. günlerdir internette babama nasıl yardımcı olabilirim diye geziniyorum.. hangi doktor hangi hastahane vs. demin bu hastalık konusunda en iyi uzmanlardan biri olduğunuza dair birkaç yazı ve yorum okudum. umudumu hiçbir zaman kaybetmeyen biri olarak size bu durumumu bildirmek istedim. biran önce babamı sizin kliniğinize getirmek istedim fakat ne yazıkki adanada olduğunuzu öğrendim.
  hocam biz istanbulda ikamet etmekteyiz.. rica ediyorum yardım edin. eskisi gibi babamın gülmesini istiyorum..
  şimdiden teşekkürlerimi sunarım.. saygılarımla..

 16. Hayri Özbek Says:

  Merhaba,
  Öncelikle geçmiş olsun. Babanız nerede tedavi oldu, doktoru kimdi. Yeniden onan kontrole götürdünüzmü acaba ? Etraflıca anlatırsanız yardımcı olmaya çalışayım.
  Sevgilerimle.

 17. feyza kırmızıdere Says:

  istanbul acıbadem hastahanesinde süleyman özyalçın tarafından yakma işlemi oldu. sık ve şiddetli atakları var bugün acile götürdük fakat dediğim gibi hiçbir tesir göstermedi yapılan ağrı kesici. yarın süleyman özyalçından tekrar randevu aldık. ne yapacağımızı inan bilmiyoruz

 18. Hayri Özbek Says:

  Günaydın,
  Bence doktor adresi doğrudur. Süleyman Hoca bu konuda en iyi 2-3 isimden biridir. Kendisine güvenin. Umarım babanız için iyi olacaktır. Ne yazıkki bazen işlemin tekrarı gerekir. Ayrıca zaten sonsuza kadar etki asla yoktur. Çünkü yaşam hüceresel düzeyde de devam etmekte.
  Acil şifalar dilerim.
  prof.dr. hayri özbek

 19. feyza kırmızıdere Says:

  Tünaydın Hocam,
  Öncelikle ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. İnşallah dediğiniz gibi olur. Bir daha tekrarlanmaz. Herşey için teşekkürler.. Hayatınızda başarılar dilerim..
  Saygılarımla..

 20. Hayri Özbek Says:

  Umarım babanız tedaviden yarar görecektir.
  Sağlıcakla kalınız.

 21. ahmet erdal Says:

  Sizin gibi doktorlar sayesinde ülkemiz tıbbi ileriye gidiyor. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar.

 22. Hayri Özbek Says:

  Teşekkür ederim Ahmet bey.

 23. Ahmet Mekik Says:

  Hocam öncelikle iyi günler. Adanadan yazıyorum…
  Bel fıtığı hastalığı sebebiyle 3 yıl kadar önce açık bir ameliyat geçirdim. son günlerde ameliyat öncesinden farklı olarak baldırlarda ve bacakta özellikle sabah saatlerinde ağrı oluyor. sürekli araştırıyorum kafamda iki seçenek var ama yeterli bilgi alamıyorum. birincisi ozon nükleozis denen yöntem ikincisi ise sinirleri yakma ve dondurma siz hangisini önerirsiniz veya sinirleri yakma ve dondurma yöntemi ne kadar güvenlidir ? riskleri varmıdır, başarı oranı nedir.

  İyi çalışmalar diliyorum kolay gelsin…

 24. bedava temalar Says:

  Faydalı paylaşım için teşekkürler.

 25. Hayri Özbek Says:

  Teşekkür ederim. :-))

 26. emre coşkun Says:

  Hocam öncelikle merhabalar,
  Benim annem trigeminal nevralji hastası ve artık ağrıları dayanılmaz bir hal aldı. Sosyal yaşamını önemli ölçüde etkiliyor. Her türlü yolu denedik diş hekimlerinde uzun bir zaman kaybettik. Artık annemin bu ağrıları çekmesini istemiyoruz. Sizin bu konuda profesyonel olduğunuzu birçok kişiye çare bulduğunuzu duyduk fakat hastalığın yan etkileri ve riskler konusunda çok endişeliyiz. Bu risklerin ortaya çıkma olasılığı nedir? Lütfen bizi bilgilendiriniz. Artık annemizin gözümüzün önünde acı çekmesini istemiyoruz. Şimdiden teşekkürler…

 27. Emrah kara Says:

  Sayın hocam merhaba,
  Ben 21.07.2014 tarihinde safra kesesi ve göbek fıtığı ameliyatı oldum, ilk bir hafta ağrı olmamıştı daha sonra sağ tarafımda kaburgalarında ve sağ göğüsün alt boşlukta ağrılar varhocam genel cerrah, göğüs hastalılıklar, enfeksiyon uzmanı ve nöroliji bölümlerine gittim genel cerrah ve göğüs hastalıkları bir şeyimin olmadığını söylediler ama ağrı olunca dayanamayacak şekilde oluyor enfeksiyon uzmanı tahlillerde crp min 7.8 esr ninyüksek çıktığını bunlar ağrı yapmaz ameliyat sonrası esr yüksek olması normal dedi crp için antibiyotikle düşürmeye çalışıyorlar hocam nöroliji bölümü ise sadece elle kontröl ve mr çektirdi mr temiz dedi nöropatik ağrı dedi neurintin verdi 800 MG kullandım fayda etmedi yanına cyimbalata verdi olmadı en son lyrica verdi yine geçmedi en son vaçğeçtim ve volteren 75 MG ağrı kesici ile ayakta durabiliyorum oda 3 saate yakın zamanda etkisini gösteriyor en son fizik tedaviye tavsiye ettile ama ne yapacağımı bilmiyorum hayatım ağrı kesicilere devam ediyor hoca işim çok yoğun tempoda olan bir iş ağrım sürekli devam ediyor tomografiye girdim renklil toraks ultrason normal ultrason tahliller ama bir şey bulamadılar ve çözümde bulamadılar hocam ne yapmam gerekiyor bir yol gösterin sizden rica ediyorum.

 28. Bilal ÖZTÜRK Says:

  Merhabalar Hayri Hocam. Adana’dan soruyorum. Adana’da öğretmen olarak görev yapıyorum. Eşim 27 yaşında. Yaklaşık iki yıldır özel bir hastanede küme baş ağrısı tedavisi görüyor. İlk olarak ağrılar başladığında migren dendi. Eşim 2 adet, sağ alt ve üst 20 likleri cerrahi operasyonla çektirdikten sonra kafanın sağ yarım küresinde şiddetli ağrılar başladı. Gözlerde yaşarma, dişlerde ağrı ve şakakta müthiş ağrı. İlk olarak trigeminal nevralji dendi. Eşim 6 aylık gebe idi. İlaç kullanamadı. İğne tedavisi gördü. İşe yaramadı. En son doğumdan sonra özel bir hastanenin Doç. Dr. si SUNCT dedi. Tegretol verdi ama yanıt alamadık. O da yeterli gelmeyince Prof a yönlendirdi. O da en son PAROKSİSMAL HEMİKRANİA teşhisi koydu. Indometazin içeren ENDOL den, ayrıca Lyrca 150 mg den biraz fayda gördü. Ama şu an ENDOL yan etkisinden dolayı sıkıntı yaşıyor. Bunun başka çözümü varsa bizi yönlendirirseniz çok sevinirim.

 29. Hayri Özbek Says:

  Merhaba,
  Öncelikle geçmiş olsun. Eşinizin gebe oluşu tabii sıkıntılı bir durum. Ancak size yardımcı olabilmem için hastayı görmem gerek.
  Sağlıklı günler dilerim.

 30. Bilal Nadir Says:

  Merhabalar Hayri Bey. Eşim başkent hastanesinde nöroloji prof. Dr. Başak hanimda tedavi görüyor. 3 boyutlu mr çektirmiştik çok fazla olmadı ve -sinire bası yok- dendi. Hastaneden alabilirsek getirelim mi yoksa tekrar gerekebilir mi?

 31. Dursun Güzel Says:

  Sayın hocam biz ailece Avustralya’da yaşıyoruz. Benim eşimin bir kaç yıldır ayak problemi vardır. Ayaklarının üstünde şişlikler oluşmuş ve ağrıdan dolayı yürüyemiyor. Sizleri ziyaret edip eşimin tedavi olmasını istiyorum. Sizin telefon numaranızı googl’dan temin ettim. Sizlere telefonla da ulaşmaya çalışacağım. Şu anda Aydın’ın Didim ilçesinde, Altın kum semtinde kalıyoruz. Eğer si<ze ulaşırsak, gerçekleştireceğiniz tedavi ne kadar zamanda biter. Hürmetler

 32. Hayri Özbek Says:

  Dursun bey merhaba,
  Öncelikle geçmiş olsun. Tedavinin ne olacağı veya ne kadar süreceği ancak eşinizi görmem ile mümkündür. Bu nedenle bana ulaşabilirseniz yardımcı olacağım. Telefonlarım bu sayfada mevcut.
  Sağlıklı ve ağrısız günler dilerim.

  Dr. Hayri Özbek

 33. ,Nevzat Öz Says:

  Hocam Merhaba,
  Ben, 5 yıldan bu yana KML hastalığı görüyorum. Çok şükür şu anda herşey yolunda. Ancak, şu anki en büyük sorunum bel fıtığı rahatsızlığı. Fıtığın yarattığı ağrılardan, sizin uyguladığınız yöntemle kurtulmak istiyorum. Sizden öğrenmek istediğim, yukarıda bahsettiğim KML hastalığımı ne yönde etkileyeceğidir. Eğer herhangi bir olumsuz etkisi yoksa, size gelmeyi düşünüyorum. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

 34. Aslı Says:

  İyi günler doktor bey.
  Babama yaklaşık bir ay önce hastanede ağrı kesici iğne vuruldu. Ama iğne siniri zedelemiş. Burada bir kac doktora götürdük testler yaptılar kalıcı olmadigini ama 1 yıl kadar sürebilecegini fizik tedaviyle bu sürenin azalabilecegini söylediler. Ayaklarinda inanilmaz bir ağrı var özellikle geceleri uyutmuyor. Bu agrilarin 6 ay süreceğini düşünmek bile insanı mahvediyor.yürürken ayağının üzerine basmakta sıkıntı çekiyor.ilk korkumuz bu olayın hic gecmeden devam etmesi ikinci sorun da bu ağrıları uzun süre çekecek olması. Size yönlendirdiler sizden önce çok doktor gezdik ama sizden ümidimiz büyük.
  Babamızın bu ağrıları çekmesi bizi en basta kendisimi çok derinden etkiliyor. Umarız çaremiz sizsinizdir

 35. Hayri Özbek Says:

  merhaba,
  tatil nedeni ile geç dönebildim. öncelikle geçmiş olsun. bazı tedaviler yapılabilir ama benim hastanızı görüp değerlendirmem gerekir.
  sayfamdaki telefonlardan bana ulaşabilirsiniz.
  sağlıkla.

 36. Selma cilekcioglu Says:

  Hocam ben fethiye den Selma 1 yıl önce intihar ettim balkondan attım omurilik de sıvı zedeleyecek L1 L3 L4 kırıkları oldu platin takıldı popo kısmını hissetmedim için bir yıldır lavman kullaniyorum dolayısıyla anestezi kaslar zayıflama kendi irademle tuvalet ihtiyacimiz gideriyorum popo kısmında moropotik ağrı yaşıyorum bunun tarifi yok control ve lirik 600 doz günlük alıyorum ama hiç açım dinmiyor acı sancı elektirik anlatamıyorum aslında şimdi intihar etmem gerek ne olur bana yol gösterin yavaşlıyor yaşım 52 hocam sol bacağından hafif hırsızlık var iki sinir çekilmiş ayak parmağı ikisi içe kıvrildi

 37. Hayri Özbek Says:

  Selma hanım,
  Öncelikle geçmiş olsun. Ağrılarınız çok ciddi. Bu nedenle size en yakın bir ağrı merkezine gitmenizi önemle öneririm. Çünkü tedavinin yönetilmesi gerekir.
  Sağlıkla kalın.

 38. Kübra Says:

  Merhabalar hocam, ben babamın yüzündeki trigeminal nevralji tanısı için size bir kaç soru sormak istiyorum. Bu tanı konulalı 5-6 yıl oldu. İlaç tedavisi uygulandı geçmedi. Ameliyat oldu. Ameliyattan sonra 1 sene falan rahatladı fakat yüzündeki çenesindeki ağrılar tekrarlamaya başladı. Üstelik ameliyat olmadan önceki ağrılarından çok daha şiddetli bir ağrı. Önceki yorumlarınızda Süleyman Özyalçın diye bir doktordan bahsetmişsiniz. Ne kadar aradıysam da bulamadım. Lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

 39. Hayri Özbek Says:

  MERHABA,
  SİZİN İLE KONUŞTUM. TRİGEMİNAL NEVRALJİ KONTROLÜ MÜMKÜN ŞİDDETLİ BİR AĞRIDIR. UMUYORUM BABANIZA DA YARDIMCI OLABİLİRİZ.

 40. ALİ DURAN MERAL Says:

  MERHABALAR HOCAM ;

  EŞİM 2013 YILINDA SANKO GAZİANTEP OP.DK.MURAT GEYİK BELDEN KEMİK KAYMASI AMELİYATI OLDU VİDA TAKILDI.AĞRILARI DÜZELMEDİ.
  MERSİNDE İKAMET EDİYORUZ.SONRASINDA KOMŞU SEGMENT HASTALIĞINA MARUZ KALDI.TEKRAR ADANA NUMUNE HASTANESİ DR. ZEKİ BOĞA BEY AMELİYAT ETTİ TEKRAR VİDA TAKILDI.AĞRILAR HALEN DÜZELMEDİ.SON DOKTORUMUZ VİDALARIN KEMİĞE TAM ULAŞAMAMASI BU AĞRILARA SEBEP OLUYOR ALGOLOJİ BÖLÜMÜNE GİDİN TEKRARDAN AMELİYAT OLMAYIN ÖNERDİ.O KADAR DOKTOR DOLAŞTIKKİ ÇÖZÜM YOLU BULAMIYORUZ VE EŞİM AĞRILARDAN DOLAYI ARTIK STRESE GİRİYOR.YAŞI 23 VE HAYATI AĞRILARLA GEÇECEK DİYE ÇOK KORKUYORUM.ÇÖZÜM BULMAK İSTİYORUM.DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

 41. Hayri Özbek Says:

  merhaba,
  öncelikle geçmiş olsun. eşinizi görmem ve muayene etmem gerek. bana sekreteri aracılığı ile ulaşabilirsiniz (0530 9419150). şimdiden sağlıklı ve ağrısız bir yaşam dilerim.

 42. hasta bakıcısı yatılı Says:

  Uzun zamandır bulamadığım konuydu teşekkürlerimi sunarım

 43. Hayri Özbek Says:

  Konu ne idi acaba ?

 44. Yeliz Güneş Says:

  En zoru çaresiz kalmakmış. Bu ağrıyla karşılaştığımda anlamıştım ne demek olduğunu. Ağrıya dayanamamak ne demek dilerim kimse yaşamaz. Değerli Hayri Hocam o kadar kıymetlisiniz ki…Verdiğiniz GÜVEN, engin tecrübeniz, mesleginizdeki başarınız…Eğer birileri tıpkı benim yaptığım gibi şurada yazan satırları okuyorsa eğer, diyeceğim şu ki çok çok daha fazlası HAYRİ HOCAM… Saygılar…

 45. Hayri Özbek Says:

  Yeliz hanım merhaba,
  Çok teşekkür ederim. Sizlere çare olabilmek çok önemli benim için.
  Tekrar geçmiş olsun ve ağrısız bir yaşam dilerim.

 46. Uğur aşık Says:

  1 yılı aşkın süre boyunca hemen hemen hiç geçmeyen, benimle uyanıp benimle yatan gerilim tipi baş ağrısı sikayetim vardı.Bu sürenin son dönemlerinde ağrı nedeniyle yaşam kalitesi diye birşey kalmamıştı.Bu nedenle kıymetli hocamıza müracaat ettim.O güne kadar hiçbir hekimin söylemediği birşeyi söyleyerek , çok daha öncesinde dayanan boyun düzleşmesi rahatsızlığımdan kaynaklandığını söyledi.Uyguladığı tedavi ile çok kısa sürede sağlığıma kavuştum. 3 yıldan fazla süredir gerilim tipi baş ağrısı şikayetim olmadı.Kıymetli hocam hayatımı bana tekrar verdi diyebilirim ve her hatırladığımda kendisine en içten dileklerimi sunarım.Sağ olsunlar.

 47. İsmet Says:

  Merhaba hocam iyi çalışmalar dilerim.Benim 3 aydır hiç geçmeyen baş ağrım var.Benimle birlikte yaşıyor.Kesinlikle ağrı kesiciye yanıt vermiyor.4 Kasımda doğum yaptım spinal Aralık sonunda şiddetli bir baş ağrısı başladı ve ağrımadığı gün yok.Ağrı başın arka tarafından tepeye doğru keskin batıcı yanma hisli bir ağrı hayat kalitem düştü bir baş agrısı insanı bu kadar kötü yaparmı yaparmış demek bu ağrının sebebi sizce nedir hocam iyi günler dilerim.

 48. Hayri Özbek Says:

  merhaba,
  geç döndüm kusurA BAKMAYIN. ADANA2 DA İSENİZ BANA GELİN.
  ÇÖZÜM OLbilir.

 49. Rifa toprak Says:

  iyi gunler hayri bey ben 28 yasinda bir bayanim kucuklugumden beri kemik erimesi var bu senenin nisan ayinda zehirli guatr dan ameliyat olmak zorunda kaldim ameliyati olmadan bacaklarimda hafif sizlanmalar basladi ameliyat oldum bütün vucudumda sizlanmalar agrilar diş agrilari yuzumun sadece sol tarafi agrilarim o kadar kalmadi ama her gun bacaklarimda yanmalar elektirik carpmasi yüzümün sol tarafi dislerim ayni sekil yuzumun sol tarafinin sakaklari alnimin sol tarafi damarlarim atiyor yüzümün sol tarafi birden cok agriyo uyurken birşey yok bu agrilar yanmalar uyandigimda geri başlıyor uyuyana kadar benimle dayanilacak gibi degil yardim ve onerilerinizi bekliyorum

 50. Hayri Özbek Says:

  Öncelikle geçmiş olsun. Sekreterim aracılığı ile randevü alı iseniz değerlendirebilirim.
  Sağlıkla olun.
  Sekreterim: 00905309419150

Leave a Reply